Gidons Krēmers atklās Rīgas festivālu

Komentāri

Ar koncertu “”Kremerata Baltica” un Gidons Krēmers”” tiks atklāts Rīgas festivāls.

Pasaulslavenais vijolnieks un diriģents tikko ieradies no Taivānas. Šoreiz viņš uz Rīgu atvedis ko īpašu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mēģinājuma sākumā kamerorķestri vada jaunais Latvijas komponists Jēkabs Jančevskis. Jaundarbs “Latviešu gadalaiki” ir viņa dāvana par godu “Kremerata Baltica” 20 gadu jubilejai un maestro Gidona Krēmera 70 gadu jubilejai.

Pats Gidons Krēmers jūtas noguris pēc Āzijas koncertturnejas. Tomēr uzreiz pēc ielidošanas no Taivānas viņš kopā ar orķestri uzreiz devās uz mēģinājumu. Jo piedalīšanās Rīgas festivālā viņam nozīmē ļoti daudz.

Video: LNT Ziņu sižets

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl