Komentāri

Lai apkarotu nelegālo atkritumu sērgu, līdz gada beigām jāievieš stingrāka kontrole – tā intervijā “900 sekundēm” norādīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Zināms, ka no Jūrmalā degušās nelegālās atkritumu glabātavas šobrīd izvesti 12 500 tonnu atkritumu. Kā intervijā skaidro Gerhards, saistībā ar nelegālo izgāztuvi ir noticis noziegums, ko izmeklē policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VARAM ministrs apliecina, – lai apkarotu sērgu nelegālo atkritumu nozarē, līdz gada beigām ir nepieciešams ieviest būtiski stingrāku atkritumu izvešanas un savākšanas kontroli, kā arī dot lielākas iespējas Valsts vides dienestam.

Foto: nelegālā atkritumu izgāztuve Jūrmalā

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl