Komentāri

Lai apkarotu nelegālo atkritumu sērgu, līdz gada beigām jāievieš stingrāka kontrole – tā intervijā “900 sekundēm” norādīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Zināms, ka no Jūrmalā degušās nelegālās atkritumu glabātavas šobrīd izvesti 12 500 tonnu atkritumu. Kā intervijā skaidro Gerhards, saistībā ar nelegālo izgāztuvi ir noticis noziegums, ko izmeklē policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VARAM ministrs apliecina, – lai apkarotu sērgu nelegālo atkritumu nozarē, līdz gada beigām ir nepieciešams ieviest būtiski stingrāku atkritumu izvešanas un savākšanas kontroli, kā arī dot lielākas iespējas Valsts vides dienestam.

Foto: nelegālā atkritumu izgāztuve Jūrmalā

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl