Ģenerāļa Baloža dzimtās mājas tuvu sabrukšanai

1 komentārs

Beidzot rasts risinājums kā turpmāk uzturēt Latvijas Bruņoto spēku virspavēlnieka, ģenerāļa Jāņa Baloža dzimtās mājas, Trikātas pagastā kuras pašlaik ir gaužām bēdīgā stāvoklī.

Kaut arī īpašumam ir saimnieks, un pat neraugoties uz vēsturisko nozīmību, mājas ir pamestas. Tās draud kuru katru brīdi sagāzties – jumts caurs, sijas izpuvušas un tā vien šķirt, ka pie stiprākas vēja brāzmas, viss sabruks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašvaldībā skaidro, ka ēkas un teritorija ap tām ir privātīpašums, un pašvaldībai nav tiesību te neko darīt. Īpašnieks ir Baložu dzimtas mantinieks, kurš dzīvo Kanādā. Šovasar viņš esot ieradies Latvijā lai izteiktu savu vēlmi un priekšlikumu par “Vēžnieku” tālāko likteni.

Lai realizētu šo ieceri, pašvaldībai šāds fonds jāizveido pieaicinot dažādas militārās organizācijas. Tas ļautu pamazām īpašumu sakopt, iespējams atjaunot ēkas un organizēt šajā vietā militāras jauniešu nometnes, mācības un izglītojošus pasākumus. Pašvaldība jau esot izsūtījusi vēstules Aizsardzības ministrijai un Latviešu organizācijām ārvalstīs, ar aicinājumu iesaistīties fonda dibināšanā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl