Gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem, Rīgā izskanēs unikāls koncerts

Komentāri
Gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem, Rīgā izskanēs unikāls koncerts
Jānis Zvērs/ TV3 Ziņas

Sestdien, 28. oktobrī, gatavojoties Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošajiem Dziesmu un deju svētkiem, Latvijas Universitātes Lielajā aulā izskanēs unikāls koncerts “Gido Kokara dziesmu svētku mantojums”.

Koncerts būs plašākai publikai slēgts. Skatītāju vidū būs izmeklēta publika, – visi Dziesmu un dejus svētku procesā iesaistītie koru un orķestru virsdiriģenti un goda virsdriģenti, virsvadītāji un goda virsvadītāji, Dziesmu svētku pasākumu radošās grupas, komponisti un citi. Šo koncertu varēs vērot tikai no balkona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertā Latvijas virsdiriģenti, komponisti, kori, dejotāji un daudzi citi atskaņotājmākslinieki ciešā sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru, izdevniecību ”Musica Baltica” realizēs leģendārā kordiriģenta Gido Kokara (1921 – 2017) ieceri par Svētku atklāšanas koncertu. Koncerta radošā grupa – Ints Teterovskis, Agita Ikauniece, Juris Jonelis, Nora Ikstena.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē no 2018. gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Dziesmu un deju svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl