Gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem, Rīgā izskanēs unikāls koncerts

Komentāri
Gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem, Rīgā izskanēs unikāls koncerts
Jānis Zvērs/ TV3 Ziņas

Sestdien, 28. oktobrī, gatavojoties Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošajiem Dziesmu un deju svētkiem, Latvijas Universitātes Lielajā aulā izskanēs unikāls koncerts “Gido Kokara dziesmu svētku mantojums”.

Koncerts būs plašākai publikai slēgts. Skatītāju vidū būs izmeklēta publika, – visi Dziesmu un dejus svētku procesā iesaistītie koru un orķestru virsdiriģenti un goda virsdriģenti, virsvadītāji un goda virsvadītāji, Dziesmu svētku pasākumu radošās grupas, komponisti un citi. Šo koncertu varēs vērot tikai no balkona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertā Latvijas virsdiriģenti, komponisti, kori, dejotāji un daudzi citi atskaņotājmākslinieki ciešā sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru, izdevniecību ”Musica Baltica” realizēs leģendārā kordiriģenta Gido Kokara (1921 – 2017) ieceri par Svētku atklāšanas koncertu. Koncerta radošā grupa – Ints Teterovskis, Agita Ikauniece, Juris Jonelis, Nora Ikstena.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē no 2018. gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Dziesmu un deju svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl