Garklāva tiešraidē izaicina Grigali uz tvista deju. Skaties video!

32 komentāri

Kā pierāda LNT Ziņu komanda, jaunumus var pasniegt arī ļoti atraktīvā veidā. Pavisam iespējams, šī ir pirmā TV laika ziņu prognoze pasaulē, kas izdejota ar tvista soļiem. 

Nav nekāds noslēpums, ka pēdējās dienās laiks kļūst arvien vēsāks, taču LNT laika ziņu vīrs Māris Grigalis ir atklājis, ka optimistisko noskaņojumu palīdz saglabāt laišanās dejā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Kā piemērotāko fona mūziku viņš otrdienas rītam izvēlējies sešdesmito gadu Čabija Čekera izpildīto Let’s Twist Again un pēc Kristīnes Garklāvas ierosinājuma prezentēja laika ziņas jestrā tvista solī. Drīz vien Grigalim pievienojās arī pārējā LNT Ziņu komanda, un balle varēja sākties!

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl