Garkalnes domnieki saņem dāsnas “naudas balvas”. Viņu reakcija uz žurnālista apciemojumu ir satriecoša

3 komentāri

60 gadu ir nopietns vecums, kas pavisam noteikti ir pelnījis ievērību, taču Garkalnes novada dome šajā ziņā, iespējams, ir aizgājusi par tālu, saviem diviem darbiniekiem uz apaļo jubileju piešķirot “naudas balvu” 360 eiro apmērā.

Bez Tabu komanda devās uz dāsno pašvaldību, lai klātienē tiktos ar pašiem jubilāriem un noskaidrotu, kā tad viņi iecerējuši tērēt sev piešķirto apbalvojumu. Jāteic, ka abi kungi, Harijs Lieljuris un Edgars Treibergs, izskatījās diezgan pārsteigti par žurnālistu interesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, Lieljuris izlikās, ka par sev pienākošos balvu neko nezina un, tautas valodā runājot, vienkārši “paņēma vagu” prom no domes ēkas un “izvadāja pastaigā” Bez Tabu žurnālistus pa skaistākajām Garkalnes vietām. Vietējās pašvaldības darbinieks tā arī neatbildēja uz sev adresētajiem jautājumiem un beigās braši aizsoļoja pa šoseju nevienam nezināmā virzienā.

Pašvaldības deputāts Treibergs uz vietas sastopams nebija, taču atbildēja uz telefonzvanu. Arī viņa reakcijā bija manāms, ka par šādu interesi solīdo vecumu sasniegušais kungs nav sajūsmā un uz jautājumu, ko plāno iesākt ar sev dāvāto naudas summu, atbildēja lakoniski: “Kam izlemšu, tam atdošu.”

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • Astrīda Upīte
 • Andris Plivna
  0 0 0

  Andris Plivna

  LAIKAM >BEZ TABU> NAV DARBS!MEKLĒ VISADAS MUĻĶĪBAS RĀDA!360EURO!!IR TĀDS SAKĀMVARDS:PATS SEV ADATU ACĪ NEREDZEDZES-CITAM BAĻĶI IERAUDZĪS!
 • Aivars Spura Bjørn
  0 0 0

  Aivars Spura Bjørn

  Te nu principā atkal ne pa tēmu uzbrauciens bija...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl