Garīdznieki: Advente ir pārdomu, nevis veikalu “ķemmēšanas” laiks

Komentāri
Garīdznieki: Advente ir pārdomu, nevis veikalu “ķemmēšanas” laiks
Foto: Dace Kiršpile /Flickr

Mācītāji visā pasaulē aicina nepārvērst Ziemassvētkus par iepirkšanās drudzi – Advente ir pārdomu, nevis veikalu “ķemmēšanas” laiks.

Nosaukums Advente vai Advents cēlies no latīņu vārda un nozīmē “atnākšana”. Šis laiks tiek saistīts ar gavēni, mieru, klusumu un pārdomām.

Šā klusā laika simboli ir Adventes vainags un svecītes. Šajā laikā daudzi gavē, savā ikdienā mēģinot atteikties no lietām, kas viņiem traucē: kādam tā ir atteikšanās no gaļas ēdieniem, citam tā ir atteikšanās no kaitīgiem ieradumiem vai arī no ilgstošas televīzijas skatīšanās un ”dzīvošanas” internetā.

Gaidot Ziemassvētkus, daudzviet Latvijā nedēļas nogalē notiks dažādi svētku ieskaņas pasākumi. Svētdien Rīgā plkst. sešos vakarā tiks iedegta Rīgas galvenā egle, sāks darboties Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā un Ziemassvētku tirdziņi citviet. Svētku egles tiks iedegtas gandrīz visās Latvijas pilsētās, tāpat gaidāmi arī citi pasākumi.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl