Komentāri

Kaut arī sarunas par airBaltic investora meklēšanu Ķīnā ir tikai pašā sākuma stadijā, interese ir jūtama. Tā intervijā LNT 900 Sekundēm apliecina premjere Laimdota Straujuma, norādot, ka plaši apspriesto Sukhoi lidmašīnu iegāde akcionāru līgumos nav paredzēta.

Latvijas premjerministre Laimdota Straujuma ceturtdien Ķīnā tiksies ar šīs valsts prezidentu un premjeru. Līdz tam Latvijas valdības vadītāja norādījusi, ka viens no mērķiem Ķīnā ir uzrunāt potenciālos airBaltic investorus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es nevaru teikt, ka vienā dienā rodas investors, bet sarunas ir uzsāktas,” teic premjere. Viņa norāda, ka kopumā Ķīnas interese par Latviju kā tranzīta un loģistikas centru ir liela. Nākamgad šeit plānots rīkot loģistikas, transporta un izglītības forumu, kurā plānots, ka piedalīsies arī Ķīnas un 15 citu valstu premjeri.

Komentējot plaši apspriesto Krievijā ražoto Sukhoi lidmašīnu iegādi Straujuma noliedza, ka tas tiks darīts: “Valdība nepērk. Es varu garantēt, ka akcionāru līgumos nav paredzēta šo lidmašīnu iegāde. Es nevaru garantēt par valdes un padomes darbu, taču tas tiks izvērtēts.”

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl