Komentāri

Loģistiski nepatīkamu situāciju Barona ielā piedzīvojis kāds tramvaja vadītājs, kura ceļu nobloķējusi automašīna, liecina apvienības “Pilsēta cilvēkiem” internetā publicētais video.

“Kā rīkoties, ja stāvošs auto neļauj braukt tramvajam? Pārcel to!” – raksta apvienība “Pilsēta cilvēkiem”, publicējot video, kurā redzami vairāki izpalīdzīgi garāmgājēji, kas ar rokām pārceļ automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: garāmgājēji Barona ielā ar rokām pārceļ automašīnu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl