Gandrīz melnītis, latviešu klasiskais un trīskrāsu laimīte tik ļoti grib atrast gādīgus saimniekus! Palīdzi!

Pievienot komentāru
Gandrīz melnītis, latviešu klasiskais un trīskrāsu laimīte tik ļoti grib atrast gādīgus saimniekus! Palīdzi!

Trīs neticami mīļi un skaisti kaķēni ir labākas dzīves meklējumos – tā nu ir gadījies, ka mazi būdami tie bija kādas kaķenes rūpīgi slēpti, bet nu ir paaugušies un taisa īstu jandāliņu kādās lauku mājās… Kaķēni ir draiski, veselīgi, ar savu raksturiņu, un, pats galvenais, neticami mīļi! Palīdzēsim tiem atrast gādīgus saimniekus!

Visi trīs kaķēni ir gluži mātes dabas skaistākais mākslas darbs – viens no trijiem minkām ir patiešām unikāls – melnulis ar rudu “uzaci”, vienu rudu ķepiņu, kā arī nelielu rudu “kleksi” vēderiņa. Patīk ielīst visur, kur vien var un aktīvi spēlēties! Īsts brīnumiņš!

Tikmēr otrs kaķītis ir tas, ko mēdz dēvēt par “laimīti” – proti, viņa kažociņš ir trijās krāsās! Kaķītis ir mīlīga rakstura, un labprāt ļaujas paijāties.

Trešais mincis, kurš tik ļoti meklē mājas, ir tāds gluži klasisks kaķis – ar tīģerēna cienīgu pelēcīgu, taču gana kuplu kažociņu.

Visi minkas ir veselīgi, draiskulīgi, draudzīgi un tiešām neatkārtojami, taču tā nu sanācis, ka saimnieki labprātāk novēlētu tiem tādas mājas, kur jau nebūtu divu citu kaķu! Palīdzēsim šiem burvīgajiem minkām atrast jaunas mājas!

Skaties FOTO!

Ja vēlies kādu no šiem kaķīšiem saukt par savējo un nodrošināt viņiem pelnītās gādīgās rūpes, raksti [email protected] vai arī Skaties.lv Facebook kontā!