Gājienā popularizē un atbalsta Latvijas preces

Komentāri
Gājienā popularizē un atbalsta Latvijas preces
FOTO: LETA ()

Ar plašu gājienu un preču demonstrēšanu, Rīgas centrā šodien iedzīvotāji tika aicināti iegādāties un lietot Latvijā ražotus produktus un preces.

Krievijas embargo dēļ Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera septembra sākumā sāka kampaņu “Latvijas labums”, aicinot iedzīvotājus veicināt vietējo ekonomiku un pirkt mūsu valstī ražotus produktus un preces – tā glābjot un atbalstot vietējos uzņēmējus. Kampaņas rīkotāji uzskata, ka tā jau tagad devusi labus rezultātus.

“Nupat notika aptauja, kurā jautājām iedzīvotājiem vai viņi izvēlas Latvijas preci šajā laikā. Vairāk nekā 40% atbildēja, ka jā, patiešām, viņi izvēlas pašmāju preci arī tirgotāji saka, ka zināms uzlabojums ir un procentuāli pērk vairāk Latvijas produktus un ir pirmie rezultāti,” norāda Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs Jānis Endziņš.

Šodien “Latvijas labumi” devās parādē pa Rīgas ielām. Svinīgajā gājienā uzņēmēji iepazīstināja ar saviem produktiem un pakalpojumiem. Gājienā piedalījās lielāko tirdzniecības ķēžu, kā arī ražotāji un pakalpojumu sniedzēji. Jautro un krāšņo gājienu vēroja liels skaits interesentu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl