Komentāri

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jaunās ēkas “Gaismas pils” atklāšanas nedēļa noslēgsies ar ”salasīšanos”, kas atvasināta no latviešiem ierastās ”sadziedāšanās”.

Pirmdien, 25. augustā, ar “Gaismas pils” sienas atklāšanu Rīgas Dzelzceļa stacijā sākusies ”Gaismas pils” oficiālā atklāšanas nedēļa, kurā gaidāmi vairāki pasākumi.

Tā noslēgsies ar īpatnēju ”salasīšanos”, kuras laikā klātesošie tiks aicināti kopā lasīt 14 latviešiem pazīstamus un nozīmīgus dzejoļus. Vēlāk tiks atskaņoti arī skaņdarbi, kas tapuši, par pamatu ņemot Latvijas dzejnieku tekstus.

Atklāšanas nedēļa noslēgsies ar Novadu dienu 28. augustā, Inaugurācijas ceremoniju un ”Salasīšanos” 29. augustā.

”28. augustā, Novadu dienā katrs Gaismas pils stāvs tiks atvēlēts kādam Latvijas novadam, kas rādīs visu, ar ko lepojas – no malēniešu vārdu skoliņas līdz Liepājas simfoniskā orķestra priekšnesumiem Ziedoņa zālē, Valmieras Drāmas teātra izrādēm uz Gaismas pils saimniecības daļas rampas un skeitborda paraugdemonstrējumiem pie ēkas fasādes,” iepriekš stāstīja LNB mārketinga projektu vadītāja Zane Zajančkauska.

Visas dienas garumā Novadu dienā bibliotēkā uzstāsies vairāk nekā desmit folkloras kopas, būs literātu lasījumi, Ventspils observatorijas centra un “Zinoo” centra norises

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl