Gaismas pils direktoru satrauc ēkas fasādes netīrība

1 komentārs

Latvijas Nacionālajai bibliotēkai – 96.pastāvēšanas gadskārta. Pēdējais gads aizvadīts jaunajā mājvietā – Gaismas pilī. Kā Gaismas pils uzņēmusi bibliotēkas darbiniekus un par ko lielākie kreņķi?

Āgenskalna iedzīvotāja Aija Kehre ar mazmazdēlu Oliveru Gaismas pilī iegriežas ik pa laikam. Olivers nākamnedēļ sāks iet otrajā klasē un izrādījās, ka ne visas grāmatas pa vasaru bija izlasītas, turklāt šodien bibliotēkā notika arī dažādi pasākumi, arī bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaismas pilī šobrīd strādā 380 darbinieki, kuri pa šo gadu ir pieraduši pie jaunās darba vietas, pirms tam viņi strādājuši piecās dažādās vietās, turklāt arī pārvākšanās ir aiz muguras. Gadadienas pasākumu laikā konsultācijas bibliotēkā apmeklētājiem sniedza pats Gaismas Pils direktors.

Jautājumu loks bija dažāds – sākot ar to, ko bibliotēkas darbinieki dara ar norakstītajām grāmatām un beidzot ar to, kāpēc Gaismas Pilī nav medicīnas kabineta, jo dienā te uzturas ap 1000 apmeklētāju. Tikmēr pašam direktoram rūp jautājums, kad varēs nomazgāt jau noķepušo pelēko bibliotēkas fasādi un jumtu, jo tie nav tīrīti kopš ēkas nodošanas ekspluatācijā.

Tāpēc pēc Nacionālās bibliotēkas vadības domām, faktiski būvdarbi nav pabeigti un tas nozīmē, ka arī Gaismas Pils fasādi pirmo reizi vajadzētu mazgāt bezmaksas, kas bija ierakstīts arī līgumā. Taču pagaidām netīrā fasāde netraucē fotografēties jaunajiem pāriem, kuri pēc salaulāšanas ceremonijas joprojām labprāt brauc uz fotosesiju pie Gaismas pils.

Video:

TOP komentāri

  • dada
    +1 +1 0

    dada

    nez kādēļ tas nesatrauc rīgas iedzīvotājus un vides pārvaldi - acīm redzot tāds gaiss ir rīgā - netīŗs, ja nepilna gada laikā viss ir tik netīŗs... fui! pretīgi, nez kādas ir jūsu plaušas rīdzinieki!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl