Komentāri
Gaismas pils apmeklētājiem divriteņi jaslēdz pie kāpņu “tiltiņa” margām
Foto: Zigurds Zaķis

Pie Gaismas pils ieejas Valguma ielas pusē, kas Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā paredzēta ”parastajiem” bibliotēkas apmeklētājiem, kamēr augstie viesi tiek uzņemti pa parādes durvīm, ir problēmas ar velosipēdu novietnēm. Proti, to nav vispār, un velosipēdi jāslēdz pie kāpņu margām, novērojuši bibliotēkas apmeklētāji.

Gaismas pils pārstāvji par šo situāciju ir informēti un atzīst, ka, kļūstot siltākam, pieaug velobraucēju skaits, tādēļ pie kāpņu margām sāk trūkt vietas, kur novietot divriteņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Situācija, ka divriteņi lasītājiem ir jāslēdz pie kāpņu margām, izveidojusies, pārplānojot Gaismas pils darbu prezidentūras laikā, portālam Skaties.lv skaidro bibliotēkas pārstāvis Augusts Zilberts.

”Šī situācija ir apzināta, tomēr kādus papildu statīvus Valguma ielas pusē uz prezidentūras laiku, praktiski vēl trīs mēnešus, izvietot nav plānots. Šajā ēkas pusē statīvam diemžēl fiziski nav vietas,” stāstīja Gaismas pils pārstāvis.

Viņš arī norādīja, – tā kā Gaismas pils apmeklētājiem ir atvērta vien nepilnu gadu, bibliotēkas speciālisti vēl aizvien analizē, kā to padarīt ērtāku. Piemēram, tiek izskatīta dažādu tehnoloģiju darbība, apmeklētāju, tostarp riteņbraucēju plūsmas. Tāpat tiek uzklausīti lasītāju viedokļi par jaunās ēkas iespējām, funkcijām, potenciālajiem papildinājumiem, lai nodrošinātu maksimāli augstu apkalpošanas servisu.

”Arī par velosipēdu novietošanas iespējām esam saņēmuši dažādus ieteikumus, kas tiek izsvērti un apspriesti vadības līmenī,” sacīja Gaismas pils pārstāvis.

Lasi vēl