Komentāri

Par godu Tēva dienai un Latvijas simtgadei sākta īpaša akcija – virtuālā fotosiena ar Latvijas tētiem.

Tajā ikviens tētis aicināts ievietot savas bildes un atziņas par to, kā tas ir – būt tēvam. Pirmās fotogrāfijas iesūtījuši sabiedrībā pazīstami tēvi, bet mērķis ir līdz valsts simtgadei savākt daudz vairāk tētu attēlu, kā viņu stiprinošos atbalsta vārdus un mudinājumus arī citiem – kļūt par vēl labākiem vecākiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu organizācija rīko dažādus pasākumus, lai tētiem pateiktu paldies, lai viņus godinātu, un caur to tiem tētiem, kas varbūt nav tik labi bijuši līdz šim un neiesaistās savu bērnu audzināšanā, lai viņi aizdomātos, ka bērnam tētis ir tikpat svarīgs kā mamma,” skaidro vecāku organizācijas “mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Tētu galerija būs aplūkojuma mājaslapā “tevadiena.lv”. Latvijā Tēva diena par oficiālu svētku dienu tika noteikta 2009. gadā, un tā tiek svinēta septembra otrajā svētdienā, proti, jau šonedēļ.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl