Komentāri

Par godu Tēva dienai un Latvijas simtgadei sākta īpaša akcija – virtuālā fotosiena ar Latvijas tētiem.

Tajā ikviens tētis aicināts ievietot savas bildes un atziņas par to, kā tas ir – būt tēvam. Pirmās fotogrāfijas iesūtījuši sabiedrībā pazīstami tēvi, bet mērķis ir līdz valsts simtgadei savākt daudz vairāk tētu attēlu, kā viņu stiprinošos atbalsta vārdus un mudinājumus arī citiem – kļūt par vēl labākiem vecākiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu organizācija rīko dažādus pasākumus, lai tētiem pateiktu paldies, lai viņus godinātu, un caur to tiem tētiem, kas varbūt nav tik labi bijuši līdz šim un neiesaistās savu bērnu audzināšanā, lai viņi aizdomātos, ka bērnam tētis ir tikpat svarīgs kā mamma,” skaidro vecāku organizācijas “mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Tētu galerija būs aplūkojuma mājaslapā “tevadiena.lv”. Latvijā Tēva diena par oficiālu svētku dienu tika noteikta 2009. gadā, un tā tiek svinēta septembra otrajā svētdienā, proti, jau šonedēļ.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl