Gaidāmas izmaiņas Valsts prezidenta kancelejas vadībā

Komentāri
Gaidāmas izmaiņas Valsts prezidenta kancelejas vadībā
Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze (no kreisās) un ārlietu ministrs Aivis Ronis pirms tikšanās ar Valsts prezidentu, lai pārrunātu ārpolitikas aktualitātes. (Foto: LETA)

Šovasar plānotas izmaiņas Valsts prezidenta kancelejas vadībā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, ko politiķi un amatpersonas pagaidām oficiāli neapstiprina.

Gundars Daudze jūlija sākumā varētu pamest kancelejas vadītāja amatu, un kā viens no iespējamajiem kandidātiem viņa vietā tiek minēts bijušais diplomāts un ministrs Aivis Ronis.

“Es to šobrīd nevaru apstiprināt,” sākotnēji sacīja prezidenta preses padomniece Līga Krapāne, kura ar Valsts prezidenta Andra Bērziņa vadīto delegāciju patlaban uzturas darba vizītē Polijā. Vēlāk viņa precizēja, ka šis jautājums nav apspriests un nav arī iekļauts dienaskārtībā.

Savukārt Ronis, kurš neoficiāli tiek minēts kā viens no iespējamiem kandidātiem Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amatam, īsi norādīja, ka “baumas nekomentēs”.

Ronis 1991.gadā sāka strādāt diplomātiskajā dienestā, viņš bijis arī Latvijas vēstnieks ASV un NATO. 2004.gadā, kad ASV draudēja ar sankcijām vairākām Latvijas bankām, viņš kļuva par Latvijas-Amerikas finanšu foruma priekšsēdētāju. 2010.gadā Ronis neilgi ieņēma ārlietu ministra amatu, bet 2011.gadā kļuva par satiksmes ministru. No šī amata viņš atkāpās 2013.gadā un kopš tā laika publiskus amatus vairs nav ieņēmis.

Daudze, kurš pēc profesijas ir ārsts, Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amatā stājās 2011.gada jūlijā. Pirms tam viņš bija 10.Saeimas deputāts, Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošās partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes loceklis. Politisko karjeru viņš sāka 2005.gadā, pēc darba slimnīcā nonākot Ventspils domes deputāta amatā, bet 9.Saeimā Daudze bija parlamenta priekšsēdētājs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl