Gaidāmas izmaiņas Satversmes tiesas sastāvā

Komentāri

Kopumā Satversmes tiesā ir septiņi tiesneši. Divi no viņiem amatos būs aizvadījuši likumā paredzētos desmit gadus, un viņiem janvārī beigsies pilnvaru termiņš.

Saeimas komisija šodien vērtēs valdības virzīto kandidātu Artūru Kuču. Viņš no 2006. gada ir Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību zinātņu katedras vadītājs un asociētais profesors, bet no 2012. gada ir tiesībsarga padomnieks.

Otrs kandidāts ir Jānis Neimanis, kuru izvirzījusi Augstākā tiesa. Viņš ir tiesnesis šajā tiesā kopš 2008. gada un strādā Administratīvo lietu departamentā, kā arī ir Latvijas Universitātes asociētais profesors.

21. decembrī izvirzītos kandidātus vērtēs Saeimas Juridiskā komisija.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl