Gaidāmas izmaiņas Satversmes tiesas sastāvā

Komentāri

Kopumā Satversmes tiesā ir septiņi tiesneši. Divi no viņiem amatos būs aizvadījuši likumā paredzētos desmit gadus, un viņiem janvārī beigsies pilnvaru termiņš.

Saeimas komisija šodien vērtēs valdības virzīto kandidātu Artūru Kuču. Viņš no 2006. gada ir Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību zinātņu katedras vadītājs un asociētais profesors, bet no 2012. gada ir tiesībsarga padomnieks.

Otrs kandidāts ir Jānis Neimanis, kuru izvirzījusi Augstākā tiesa. Viņš ir tiesnesis šajā tiesā kopš 2008. gada un strādā Administratīvo lietu departamentā, kā arī ir Latvijas Universitātes asociētais profesors.

21. decembrī izvirzītos kandidātus vērtēs Saeimas Juridiskā komisija.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl