Piektdien, 12. janvārī, mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam gadu vecam zēnam Rīgas reģionā, kuru sejā un krūšu rajonā sakodis ģimenes suns, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • GREJA

    GREJA

    Neprognozējama ir suņa daba un , kā izrādās, arī tējkannas un dīvāna daba !!! Prognozējama ir tikai vecāku bezatbildība un nevērība par to, ko kurā brīdī dara mazs bērniņš, kuram nav saprašanas par to, ka dzīvnieks, ja tam nodara sāpes vai citu netīkamu kairinājumu, ar vārdiem nevar pateikt un saka ar zobiem un nagiem. Bērns nesaprot, ka vārošs ūdens, uzlīstot uz miesas, nekļūst vēss, bet plaucē un dedzina, bērns nezin, cik proporcionāli augsts viņa ķermenītim ir dīvāns un kāds ir piezemēšanās spēks... Suni eitanizēt, tējkannu utilizēt, dīvānu sadedzināt!!! !!! Vecāki lai krāj spēkus, lai var godam cīnīties ar apkārtējiem (kad bērns paaugsies) par to, ka viņi bērniem atļaujas ko aizrādīt. Vecākiem nav laika aizrādīt un pieskatīt - tik ļoti viņi ''mīl'' savus bērnus. Ne visi - protams.
  • njā

    njā

    ne tikai suņa daba nav prognozējama ,arī kaķa ,,,mazus bērnus nevajag tomer laist dzivniekiem tuvumā ,jo zinu cik loti bērniem maziem gribas aiz astes paraustit ,aiz usaam un utt ,dzivnieks ja nav apmaacits ,izraadis agresiju ,,žel abus skumji ...:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!