Komentāri

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīru skaits pēdējā gada laikā palielinājies vairāk nekā par 300. Tā intervijā LNT 900 sekundēm šorīt atzina bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube.

Gada laikā NBS skaitliskais sastāvs ir palielināts par 330 karavīriem, bet, kā norāda Graube, apmēram trešdaļa no rezerves karavīriem izsūtīto pavēstu atgriežas atpakaļ nesaņemtas. Tajā pašā laikā ir veikti uzlabojumi rezerves karavīru apziņošanā, taču problēmas joprojām pastāv, atzīst NBS komandieris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, piektdien NBS veica  karavīru apzināšanu Austrumu pierobežā, jo Krievija pie valsts robežām veica paaugstinātas aktivitātes. Graube apliecina, ka viena vienība tuvākajā laikā tiks izvietota valsts Austrumos un tā būs iespēja NBS uzņemt vairāk kareivju no Latgales.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl