Fui! Cēsu bērniem jāspēlējas smilšu kastē starp kakām

4 komentāri

Nav nekas neparasts, ka vasarās bērni daudz laika pavada, rotaļājoties smilšu kastēs pie savas dzīvesvietas, tomēr kāda Cēsu nama mazajiem jau gadiem ilgi paveras nepatīkams skats – šajā spēļu vietā ir kakas un stikli.

Akmenes ielas 4 ģimenes ir vērsušās pie vietējās pašvaldības ar lūgumu sakopt spēļu laukumu, tomēr tas joprojām nav izdarīts. Normāla prakse būtu smilšu kastei pa virsu uzlikt vāku, lai tā netiek piegružota, taču tas nav izdarīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • Ieva Ieva
  +3 +3 0

  Ieva Ieva

  tas teļš baltajā maikā nevis vāvuļojis,bet gan ņēmis un uztaisijis jaunu smišku kasti ar vāku un miers,bet lielais dir...
  un suņu saimniekus gan vajadzeja pie kārtības vest,mums pat Rīgā,manā rajona ir dikten strikti,ja nesavāc,kauninam!!! ar kaķiem tur nekā,ir daudz klaiņojošo.Ir jābūt smilšu kastēm vāks un punkts~!!!!
 • Ilze Baumane
  +1 +1 0

  Ilze Baumane

  ziniet,esmu mamma un pie mums ari ta notiek-diemzel,mums pat te berniem nevar atlauties parklat ar plevi smilsu kasti......
 • zeltene
  0 0 0

  zeltene

  Ak, Dievs. Es savā bērnībā arī spēlējos smilšu kastē,kur bija kakas, gadījās arī kāds stikls un par tādiem vākiem vēl netika domāts. Esmu vēl dzīva. Bērnu no visa sliktā nekad nepasargāsi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl