Komentāri

Pētersalas mikrorajonā pie kādas frizētavas darbinieki uz ielas novietoto metāla stabiņus, tādā veidā apzīmējot, ka šī bezmaksas stāvvieta paredzēta tikai konkrētas iestādes apmeklētājiem.

Kad notikuma vietā ieradās raidījuma Bez Tabu filmēšanas grupa, tad stabiņš jau rāmi stāvēja ielas malā, acīmredzot ieradās ilgi gaidītais autovadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu, protams, ieinteresēja šāds lielisks paņēmiens, kā vienmēr saglabāt stāvvietu tieši sev vai kolēģim, bet pirms  iegādāties metāla stabiņus, tomēr Bez Tabu devās pie jomas pārzinātājiem.

Ja jūsu redzeslokā nonāk šāds gadījums, tad noteikti nekautrējieties un zvaniet Rīgas pašvaldības policijai pa tālruņa numuru 110.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl