Komentāri
Fotoreportāža: šādi izskatās teju 75 miljonus vērtais jaunais Stradiņa slimnīcas korpuss
Foto: LETA

Neilgi pēc nodošanas ekspluatācijā plašāk apskatāms Paula Stradiņa Klīniskā universitātes jaunais korpuss, kas izmaksājis teju 75 miljonus eiro.

Pirmdien slimnīcas jaunās telpas apskatīja veselības ministre Anda Čakša – medicīnas iestāde grasās pārņemt jauno korpusu no būvniekiem jau šonedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēkā pabeigti celtniecības darbi 29 948 kvadrātmetru platībā, izbūvējot sešus virsstāvus un divus pazemes stāvus, ar savienojošiem tuneļiem uz blakus esošajām būvēm. Līguma ietvaros uzcelta arī atsevišķa ēka – energobloks, kā arī izbūvēts lietus notekūdeņu kolektors, visas nepieciešamās pazemes un virszemes komunikācijas. Jaunā korpusa pirmās kārtas kopējais finansējums sasniedza 74,89 miljonus eiro, no kuriem mazliet vairāk kā 24,07 miljoni nāca no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

Foto: Stradiņa slimnīcas jaunais korpuss

Paredzēts, ka jaunais korpuss durvis pacientiem vērs šī gada 1. jūnijā. Jaunajās telpās atradīsies poliklīnika, diagnostiskā radioloģija, pacientu reģistrēšanās stājoties stacionārā, apvienotā laboratorija, manipulāciju telpas, vispārējās terapijas nodaļas – uroloģijas, endokrinoloģijas, reimatoloģijas, otorinolaringoloģijas, nefroloģijas, gastroenteroloģijas un endoskopiju nodaļas. Šobrīd notiek aktīvi darbi jaunā korpusa aprīkošanai ar mēbelēm, medicīnas iekārtām un tehnoloģijām, darbinieku iepazīšanās ar ēkā ierīkotajām inženiertehniskajām sistēmām, darbinieku mācības.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl