Komentāri
FOTO: zilie toņi un koku zari – ieskaties jaunā restorāna Klīversala interjerā
Foto: Arturs Martinovs

Vakar ar grandioziem svētkiem latviskās noskaņās un ar sabiedrības elites un prominenču klātbūtni tika oficiāli atklāts Gaismas pils jaunais restorāns Klīversala. Ieskaties, kā tur īsti izskatās!

Vairākas nedēļas ap restorāna nosaukumu bija sacelta ažiotāža un virmoja dažādas pretrunas. Vēl pirms pasākuma oficiālajā paziņojumā restorāna pārvaldošā uzņēmuma SIA OZRT valdes loceklis Lauris Streņģe informēja, ka nosaukums Klīversala tika pieņemts, sekojot sabiedrības kopējam viedoklim un pašu iekšējām sajūtām. “Restorāns atrodas vienā no Rīgas vēsturiskajiem rajoniem – Klīversalā. Turklāt patīkami bija saņemt emocionālu vēstuli no dažādu profesiju pensijas vecuma cilvēkiem, kuri aicināja izvēlēties tieši šo nosaukumu,” sacīja Streņģe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl