Foto: Zāļu tirgus Līgo noskaņās

0 Komentāru

Doma laukumā un 11. novembra krastmalā ceturtdien, 21. jūnijā, sāksies “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!” līgošanas pasākums.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem gaidāmi trīs vērienīgi notikumi – ceturtdien pēcpusdienā notiks starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” noslēgums ar saulgriežu svinēšanu un pašmāju un ārzemju folka apvienībām, kā arī Latvijas amatnieku darinājumu tirgus ar sadziedāšanos, darbnīcām un folkloras kolektīvu uzstāšanos.

Rīt Krastmalā uzstāsies Rīgas pašdarbības kolektīvi un vakarā notiks lielais Latvijas teātra zelta ziņģu koncerts un sadziedāšanās. Savukārt 23. jūnijā notiks tradicionālais koncerts ”Līgosim Krastmalā!”.

Sandija Martinsone
pasākumu producente

Mums ir amatu un ritu pagalms, mums ir rotaļu skvērs, tā kā nāciet droši ar bērniem, būs darīt ko lieliem, maziem, apgūsim amatus, mīcīsim mālus, kalsim monētas, vīsim vainagus visi. Lielais koncerts, ko ir taisījis Kristaps Krievkalns, par to, kā mēs Jāņus esam sagaidījuši jau kopš 1918. gada.

Līgo vakarā ar tradicionālo Jāņu svinēšanu Rīgā varēs iepazīties arī Dzegužkalnā un citviet. Ieeja pasākumos ir bez maksas, arī sabiedriskais transports Rīgā 23. un 24. jūnijā būs bez maksas.

0 Komentāru