FOTO: vilciena Rīga-Maskava pasažieriem tagad lielāks komforts – jauni vagoni

1 komentārs
FOTO: vilciena Rīga-Maskava pasažieriem tagad lielāks komforts – jauni vagoni

Pasažierus, kuri otrdienas pēcpusdienā no Latvijas galvaspilsētas devās ceļā uz Maskavu, Rīgas dzelzceļa stacijā sagaidīja pārsteigums – jauni vagoni. Tie ir kļuvuši ērtāki un labāk aprīkoti.

Pasažieru aptaujas liecina, ka cilvēki labprāt izmanto dzelzceļu saviem ceļojumiem, taču viņiem arvien būtiskākas ir komforta un servisa prasības. Tāpēc ritošā sastāva atjaunošanā ieguldīti vairāki miljoni eiro.

Foto

Jaunajiem vagoniem ir moderns, daudzfunkcionāls dizains, automātiskas, ar elektronisku atslēgu slēdzamas kupeju durvis, elektronisks informācijas tablo, moderna multimediju sistēma, kā arī dušas un transformējamas gultas, kas kupejās nodrošinās vairāk brīvas vietas.

Ik dienu no Rīgas uz Maskavu ceļā dodas viens vilciena sastāvs – otrs, tajā pašā laikā dodas pretējā virzienā. Tagad maršrutā ir astoņi jauni vagoni – katrā virzienā pa četriem.

Jaunie vagoni kursēs tikai maršrutā Rīga–Maskava. Vairākus mēnešus tiks vērtēta jauno vagonu izmantošana un analizētas pasažieru atsauksmes – pēc tam tikšot lemts, vai šādu vagonu ražošana turpināsies.

Video