FOTO: vilciena Rīga-Maskava pasažieriem tagad lielāks komforts – jauni vagoni

Komentāri

Pasažierus, kuri otrdienas pēcpusdienā no Latvijas galvaspilsētas devās ceļā uz Maskavu, Rīgas dzelzceļa stacijā sagaidīja pārsteigums – jauni vagoni. Tie ir kļuvuši ērtāki un labāk aprīkoti.

Pasažieru aptaujas liecina, ka cilvēki labprāt izmanto dzelzceļu saviem ceļojumiem, taču viņiem arvien būtiskākas ir komforta un servisa prasības. Tāpēc ritošā sastāva atjaunošanā ieguldīti vairāki miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Jaunajiem vagoniem ir moderns, daudzfunkcionāls dizains, automātiskas, ar elektronisku atslēgu slēdzamas kupeju durvis, elektronisks informācijas tablo, moderna multimediju sistēma, kā arī dušas un transformējamas gultas, kas kupejās nodrošinās vairāk brīvas vietas.

Ik dienu no Rīgas uz Maskavu ceļā dodas viens vilciena sastāvs – otrs, tajā pašā laikā dodas pretējā virzienā. Tagad maršrutā ir astoņi jauni vagoni – katrā virzienā pa četriem.

Jaunie vagoni kursēs tikai maršrutā Rīga–Maskava. Vairākus mēnešus tiks vērtēta jauno vagonu izmantošana un analizētas pasažieru atsauksmes – pēc tam tikšot lemts, vai šādu vagonu ražošana turpināsies.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl