FOTO, VIDEO! Uzzini visu par krizantēmām jeb mārtiņrozēm!

Komentāri

Latvijā šobrīd pilna sparā zied krizantēmas jeb mārtiņrozes. Tie joprojām ir pieprasītākie rudens ziedi.

Mārtiņrozes pēdējos gados kļuvušas ļoti iecienītas stādīšanai traukos gan dārzā, gan telpās. Pasaulē krizantēmu šķirņu skaits pārsniedz 10 tūkstošus, bet Latvijā pagaidām sastopamas 350 šķirnes.

Savu latvisko nosaukumu tās guvušas pateicībā par Mārtiņdienas gaviļnieku sveikšanu ar šiem rudens ziediem. Oktobrī ir īstais laiks tās griezt, jo pircēji mārtiņrozes sāk pieprasīt.

Foto

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl