FOTO, VIDEO: Skandalozā Maidana fotoizstāde no Rīgas pārcelta uz Jelgavu

Komentāri

Jelgavas centrālajā laukumā piektdien atklāta Maidana fotoizstāde – tā pati, ko vanadaļi vairākkārt izdemolēja Rīgā. Atklāšanas ceremonijā izstādes autors un Ukrainas vēstnieks slavēja Jelgavu par drosmi darbus izstādīt. 

Uz oficiālo atklāšanu pulcējās neliels skaits cilvēku. Lielākoties – paši organizatori un nejauši garāmgājēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan izstādei zaļo gaismu devusi pašvaldība, neviens no tās pārstāvjiem nebija ieradies. Ukrainas vēstnieks par godu šim notikumam nolasīja arī vēstījumu latviešu valodā.

Skaties foto!

Tāpat šajās dienās internetā klejoja provokatīvs uzsaukums kūdīja krievvalodīgos, aicinot atklāšanas pasākumā ierasties ar Geroga lentēm un paust savu nepatiku. Tomēr viņa plāni izgāzās, un nevienu provokatoru atklāšanas dienā manīt nevarēja. Savukārt, jelgavnieki izstādi uztver pozitīvi. “Es domāju, ka Jelgavā viss būs kārtībā! Te nav tādu ļaunu cilvēku. Labi, ka ir šāda izstāde. Atmiņas par šādiem notikumiem ir ļoti svarīgas. Lai dod dievs, ka nekas tāds pie mums nenotiek,” norāda jelgavniece Aleksandra.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl