Komentāri

Rīgā, Uzvaras parkā, šobrīd pilnā plaukumā zied pirms trim gadiem Japānas vēstniecības Rīgai dāvinātie 114 sakuras koki.

Sakura jeb Japānas ķirsis ir šīs valsts nacionālais simbols, un tās ziedēšana simbolizē pavasara sākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šopavasar septiņi Japānas ķirši tika iestādīti arī Pārdaugavā, Kobes parkā.

Skaties, kā zied sakura Rīgā!

Ja pirmajā gadā kociņi nepatika vandaļiem, un viens no tiem pat tika nolauzts, tagad tie vairs netiek postīti.

”Mēs, protams, īpaši uzmanām šīs 114 Japānas vēstniecības dāvātās sakuras. Katru gadu ziemas beigās stumbrus aptinam ar agroplēvi, kas sargā no saules un sala bojājumiem, kā arī nodrošina to, lai nesprēgātu miza. Tāpat, protams, sausuma periodā kociņus laistām. Būs jāsāk arī veidot vainagi,” īsumā sakuru kopšanu ieskicē SIA Rīgas meži daļas Dārzi un parki pārstāve Dace Bruģe.

Vainagu veidošana notiks jau šīs sezonas beigās līdz nākamajai ziedēšanai – tā būs atsevišķu zaru retināšana, lai vainags veidotos kompakts un pietiekami blīvs.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl