Komentāri

Tūkstošiem cilvēku vēroja Nacionālo bruņoto spēku parādi, kura šoreiz notika Baltkrievijas pierobežā – Krāslavā. Cilvēku ar sajūsmu vēroja militārās tehnikas paraugdemonstrējumus un kara aviācijas lidojumu.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis klātesošajiem uzsvēra, ka arī 26 gadus pēc neatkarības atjaunošanas Latvijai jāturpina pilnveidoties, tāpēc joprojām esam ceļā uz ideālo valsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parādē piedalījās vairāk nekā 600 karavīru, zemessargu, robežsargu, policistu, jaunsargu un glābēju. Klātesošie pastiprinātu interesi izrādīja par ASV karavīriem un militārās tehnikas paraugdemonstrējumiem.

Parādes kulminācija bija armijas un robežsardzes helikopteru, kā arī Lielbritānijas iznīcinātāja pārlidojums.

Bruņoto spēku virspavēlnieks, Valsts prezidents Raimonds Vējonis savā uzrunā klātesošajiem skatītājiem īpaši uzsvēra mūsu tautas pārcilvēcisko izdzīvošanas spēku, ko esam apliecinājuši visai pasaulei.

Jau tradicionāli 4. maijā militārās parādes notiek nevis Rīgā kā 18. novembrī, bet citās Latvijas pilsētās. Nākamgad tā būs Liepājā.

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl