FOTO, VIDEO! Iveta un Raimonds Vējoņi aizkustinošā vizītē apciemo slimus bērniņus

Pievienot komentāru
FOTO, VIDEO! Iveta un Raimonds Vējoņi aizkustinošā vizītē apciemo slimus bērniņus

Daudzās ģimenēs šie Ziemassvētki ir klusi un skumji svētki, jo atvasēm tie jāpavada slimnīcā. Apraudzīt pašus mazākos un novēlēt drīzu izveseļošanos šodien, 21. decembrī, devās Valsts pirmais pāris – Raimonds un Iveta Vējoņi.

Prezidentu un viņa kundzi, ierodamies slimnīcā, sagaidīja vien nedaudz vairāk par desmit bērniem. Šobrīd slimnīcā ir izsludināta karantīna, un lielākajai daļai mazo pacientu ārsti neļāva pamest savas palātas, taču mazo slimnieku skaits ir daudz lielāks – šobrīd slimnīcā atlabst 352 bērni un kopā ar viņiem – arī mammas un tēti, kuri cer līdz Ziemassvētkiem tomēr tikt mājās.

Foto

Prezidentu pašu baciļi arī nebija saudzējuši, un balss bija piesmakusi, tāpēc galveno runāšanu šoreiz uzņēmās pirmā lēdija. Kad runāts bija gana, bērni ar krūzītēm pateicās pirmajam pārim par kliņģeri un dāvanām, un visi kopā vienojās dziesmā ar slimnīcas ārstu un māsu kori.

Prezidenta kundze pati ir mamma diviem dēliem, un tādēļ zina, kā ir sēdēt slimnīcā pie bērna gultas. Tāpēc viņa visiem novēlēja drīzu izveseļošanos. “Es esmu bijusi slimnīcā… Tas nav tik viegli būt slimnīcā, bērnam ir grūti, gribas mājās. Visiem vēlu labu veselību! Ja ir laba veselība, pārējais ir labi!” sacīja Iveta Vējone.

Vaicāti, kā pašiem šogad būs ar svētku svinēšanu, Vējoņu pāris atzīst, – ne tā kā citus gadus. Miera un arī laika dāvanu meklēšanai bijis mazāk, tomēr ģimenei tik un tā izdošoties visai svētkos pabūt kopā.

Video