FOTO, VIDEO! Iveta un Raimonds Vējoņi aizkustinošā vizītē apciemo slimus bērniņus

Komentāri

Daudzās ģimenēs šie Ziemassvētki ir klusi un skumji svētki, jo atvasēm tie jāpavada slimnīcā. Apraudzīt pašus mazākos un novēlēt drīzu izveseļošanos šodien, 21. decembrī, devās Valsts pirmais pāris – Raimonds un Iveta Vējoņi.

Prezidentu un viņa kundzi, ierodamies slimnīcā, sagaidīja vien nedaudz vairāk par desmit bērniem. Šobrīd slimnīcā ir izsludināta karantīna, un lielākajai daļai mazo pacientu ārsti neļāva pamest savas palātas, taču mazo slimnieku skaits ir daudz lielāks – šobrīd slimnīcā atlabst 352 bērni un kopā ar viņiem – arī mammas un tēti, kuri cer līdz Ziemassvētkiem tomēr tikt mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Prezidentu pašu baciļi arī nebija saudzējuši, un balss bija piesmakusi, tāpēc galveno runāšanu šoreiz uzņēmās pirmā lēdija. Kad runāts bija gana, bērni ar krūzītēm pateicās pirmajam pārim par kliņģeri un dāvanām, un visi kopā vienojās dziesmā ar slimnīcas ārstu un māsu kori.

Prezidenta kundze pati ir mamma diviem dēliem, un tādēļ zina, kā ir sēdēt slimnīcā pie bērna gultas. Tāpēc viņa visiem novēlēja drīzu izveseļošanos. “Es esmu bijusi slimnīcā… Tas nav tik viegli būt slimnīcā, bērnam ir grūti, gribas mājās. Visiem vēlu labu veselību! Ja ir laba veselība, pārējais ir labi!” sacīja Iveta Vējone.

Vaicāti, kā pašiem šogad būs ar svētku svinēšanu, Vējoņu pāris atzīst, – ne tā kā citus gadus. Miera un arī laika dāvanu meklēšanai bijis mazāk, tomēr ģimenei tik un tā izdošoties visai svētkos pabūt kopā.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl