Komentāri

Dillī Dallī, Zaķīšu Pirtiņa, Kabata vai Fantadroms – tās ir multiplikācijas filmas, kuras ar nostaļģiju atceras tie, kuriem jau krietni pāri 20 gadiem. Latvijas kinomuzejā nupat atklātā izstāde atver durvis uz latviešu animācijas klasiķu pasaku valstību.

Izstādes pirmā telpa vairāk interesēs tos, kuri grib zīmēt vai izkrāsot Rozes Stiebras un Anša Bērziņa multfilmu tēlus. Otrā zāle patiks tiem, kuri grib uzspēlēt cirku. Trešajā izstādes zālē iespējams nofotografēties ar multfilmu varoņiem fonā. Visbeidzot vienā telpā nepārtraukti rāda latviešu “multenes”.

Mūsdienās bērni pārsvarā skatās ārzemju multenes, bet Rozes Stiebras un Anša Bērziņa veidoto animācijas filmu tēlus vairs labi pārzina zina tikai retais.

Izstāde jau ir izpelnījusies lielu interesi. Pieteikušās daudzas skolēnu un bērnudārzu grupas.

Ielūkoties latviešu animācijas klasiķu pasaku valstībā varēs līdz pat nākamā gada oktobrim.

Foto:

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl