13 komentāri

Ap 100 cilvēku sestdien, 16. janvārī, Rīgā pulcējās, lai paustu nosodījumu gaidāmajai bēgļu uzņemšanai. Vienlaikus tika organizēts īpašs ”rīdzinieku” balsojums, lai mudinātu pašvaldību neuzņemt imigrantus galvaspilsētā. Milzīga iedzīvotāju interese par šo sapulci un balsojumu gan nebija vērojama.

Sapulce un balsošana imigrantu uzņemšanas jautājumā tika reklamēta kā privātpersonu rīkota, kurā par to, vai grib vai negrib uzņemt bēgļus, lemj paši rīdzinieki. Pasākuma organizatori gan bija konkrēti cilvēki no biedrības antiglobālisti, kas dažādas aktivitātes ar devīzi “STOP masu imigrācijai!” rīkojuši arī iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balsojuma rezultātus iecerēts apkopot īpašā protokolā, kas tiks iesniegts Rīgas domē. Ko ar parakstiem domei darīt tālāk – vēl nav izdomāts. Šāds balsojums pašvaldībai nekādus juridiskus pienākumus gan neuzliek.

Paralēli balsojumam norisinājās sapulce, kurā aptuveni 100 cilvēku sprieda par bēgļu uzņemšanu. Sapulces dalībnieku vidū bija arī viesi no Lietuvas un Igaunijas.

“Turos pie pozīcijas, ka katrai tautai ir tiesības būt saimniekam savā zemē. Savukārt tiem, kas atbrauc, šīs valsts iedzīvotāji un kultūra ir jāciena. Svešie vispār labāk lai brauc tikai kā tūristi. Ja kāds no pie varas esošajiem vai bagātajiem vēlas palīdzēt bēgļiem, lai veido īpašus fondus un to dara, un bēgļus pie sevis mājās uzņem. Tas nav jādara par nodokļu maksātāju naudu,” TV3 Ziņām pauda Mindaugs Gervalds, kas Rīgā īpaši šim pasākumam bija ieradies no Lietuvas.

Foto:

Skaties video!

TOP komentāri

 • amps
  +6 +6 0

  amps

  Atkal mediji dir.š - redz 100 esot atnākuši. Bija 700 PARAKSTU! ĶĒMI!
 • Vadims Kislovs
 • rudolfs
  +5 +5 0

  rudolfs

  Diez ja eiropiešiem būtu jābēg un bēgtu uz viņu zemēm... man liekas viņi mūs uzreiz nošautu. Stulbie eiropieši ar savu pieklājību un labvēlību...

  Kāds mums tolks no tā ka viņi visus drāzīs, dzīvos uz mūsu rēķina un pielaidīsi visu eiropu ar slinkiem melnajiem?

  Viņi ir kā nodzērušies krievi... Pālī vairojas un sadzimst melnais miljons...

  Nafig eirpoas cilvēkiem jāmaksā ar saviem nodokļiem tai pašai policijai, lai viņi cīnītos ar begļiem.... tas ir tāpat kā krievam likt runat latviski.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl