FOTO: Vējonis ar kundzi iededz Rīgas pils Ziemassvētku egli

Komentāri

Iedegta Rīgas pils Ziemassvētku egle. To, turpinot gadiem ilgo tradīciju, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pils laukumā iededza kopā ar divdesmit Latvijas stiprākajām un kuplākajām ģimenēm, kuras ir parauga vērtas daudziem citiem.

Ziemassvētku eglīte atjaunotajā Rīgas pils Svētku zālē ir dekorēta ar Latvijas stiprāko un kuplāko ģimeņu pašdarinātajiem rotājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tās šodien eglītē tika iekārtas, tiekoties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un viņa kundzi Ivetu Vējoni. Valsts prezidents ģimenes aicinājis pie sevis, lai sveiktu Ziemassvētkos, pasniegtu dāvanas un izteiktu atzinību. Daudzām ģimenēm šis notikums atmiņā paliks ilgi, jo bērniem šī ir pirmā viesošanās galvaspilsētā. Viesošanās pie prezidenta esot īpašs, lepnuma vērts notikums.

Braucienam pie prezidenta ģimenes no dažādiem Latvijas reģioniem izvirzīja vietējās pašvaldības. Stipra, kupla un aktīva ģimene ir veiksmīgas Latvijas attīstības pamats, norāda prezidents.

Šajās ģimenēs aug trīs, pieci, septiņi un pat deviņi bērni. Visas ģimenes vieno arī aktīva iesaistīšanās savu novadu un pilsētu sabiedriskajā dzīvē. Šīs ģimenes ir paraugs savos novados, ir čaklas un aktīvi piedalās kultūras dzīves procesos.

Ģimenes saņēma prezidenta sarūpētas dāvanas, saldumu maisus un Rīgas pilī baudīja arī koncertu ar līdzdziedāšanu.

Kopīgi tika iedegta arī lielā egle Rīgas pils laukumā. Godināt stiprās un kuplās ģimenes jau kļuvis par tradīciju, kura aizsākusies jau teju pirms 20 gadiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl