FOTO: Vējonis ar kundzi iededz Rīgas pils Ziemassvētku egli

Komentāri

Iedegta Rīgas pils Ziemassvētku egle. To, turpinot gadiem ilgo tradīciju, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pils laukumā iededza kopā ar divdesmit Latvijas stiprākajām un kuplākajām ģimenēm, kuras ir parauga vērtas daudziem citiem.

Ziemassvētku eglīte atjaunotajā Rīgas pils Svētku zālē ir dekorēta ar Latvijas stiprāko un kuplāko ģimeņu pašdarinātajiem rotājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tās šodien eglītē tika iekārtas, tiekoties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un viņa kundzi Ivetu Vējoni. Valsts prezidents ģimenes aicinājis pie sevis, lai sveiktu Ziemassvētkos, pasniegtu dāvanas un izteiktu atzinību. Daudzām ģimenēm šis notikums atmiņā paliks ilgi, jo bērniem šī ir pirmā viesošanās galvaspilsētā. Viesošanās pie prezidenta esot īpašs, lepnuma vērts notikums.

Braucienam pie prezidenta ģimenes no dažādiem Latvijas reģioniem izvirzīja vietējās pašvaldības. Stipra, kupla un aktīva ģimene ir veiksmīgas Latvijas attīstības pamats, norāda prezidents.

Šajās ģimenēs aug trīs, pieci, septiņi un pat deviņi bērni. Visas ģimenes vieno arī aktīva iesaistīšanās savu novadu un pilsētu sabiedriskajā dzīvē. Šīs ģimenes ir paraugs savos novados, ir čaklas un aktīvi piedalās kultūras dzīves procesos.

Ģimenes saņēma prezidenta sarūpētas dāvanas, saldumu maisus un Rīgas pilī baudīja arī koncertu ar līdzdziedāšanu.

Kopīgi tika iedegta arī lielā egle Rīgas pils laukumā. Godināt stiprās un kuplās ģimenes jau kļuvis par tradīciju, kura aizsākusies jau teju pirms 20 gadiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl