FOTO un VIDEO: Rīgā sākusi darboties pirmā publiskā slidotava

1 komentārs

Rīgā pie Kongresu nama atvērta pirmā publiskā mākslīgā ledus slidotava. Un jau šodien apmeklētāju tajā netrūka. Cik vēl slidotavas šoziem plānots atklāt Rīgā?

Sākusi darboties pirmā publiska slidotava Rīgā. Un jau pirmajā dienā slidot gribētāju netrūkst. Priecājās gan mazi, gan lieli. Publiskā slidotava ir bezmaksas. Bet par slidu nomu gan jāmaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slidotavā pie Kongresu nama ir uzliets mākslīgais ledus. Tāpēc tā īpaši nav atkarīga no laika apstākļiem. Un varēs darboties arī tad, kad gaisa temperatūra būs virs nulles.

Rīgā ir plānots ierīkot vēl sešas dabīgā ledus slidotavas. Bet to uzliet varēt tikai tad, ja būs sals.

Kārtīga ledus uzliešana prasa trīs dienas. Kad Rīgā varētu parādīties slidotavas ar dabīgo ledu – pagaidām vēl nav skaidrs. Pagājušajā gadā Ķengaragā uzlietais ledus noturējās vien pāris dienas.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl