FOTO un VIDEO: partiju uzdzīve vēlēšanu naktī

Komentāri

Kurš ar bagāti klātiem galdiem, kurš ar pieticīgu pārtikas grozu. Tā partijas sagaidīja vēlēšanu rezultātus, kad iecirkņu durvis jau bija ciet un ārā valdīja nakts melnums.

Ar īpaši patriotisku noskaņojumu vakaru sāka Jaunā konservatīvā jeb tautā dēvētā Strīķes partija. Pulcējušies pie Brīvības pieminekļa partijas biedri vakaru atklāja ar himnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl pāris svinīgi pasākumi un tālāk gājiens pār upi uz “Radisson” viesnīcu, kur visai pieticīgos apstākļos tika svinēti partijas panākumi. Tā kā naudas neesot, arī uzkodas minimālas. Un telpas ņemtas, kas lētākas.

Foto

Par līdzekļu trūkumu sūdzējās arī “Vienotība”. Tāpēc vēlēšanu svinības notiek partijas birojā, kur par telpu īri neesot papildu jāmaksā, tātad lieku tēriņu nav. Tik vien, lai atvēlētu aukstajam galdam, kas, tiesa, bija klāts bagāti.

Citādi te valdīja līksmība, bučas sekoja cita citai, glāzes cilājās, partijas spice bija lieliskā noskaņojumā.

Visskaļāk vēlēšanu rezultātus sagaida partija “Saskaņa”. Domājams, svinību laikā šajā kvartālā negulēja neviens.

Te dejas mijās ar līderu uzsaukumiem un pateicības vārdiem, arī brīdinājumiem konkurentiem.

Turklāt ne tikai mūzika šeit Spīķeros bija visskaļākā, bet arī sanākušo gaviles par  vēlēšanu rezultātiem. Ar lielu prieku tika notiesāta “Ušakova kepka” tortes izskatā

Arīdzan kvartāla bezpajumtnieki bija iedomājušies, ka aicināti ciemos, taču saņēma kurvīti.

Dana Albrehta
LNT Ziņu dienesta žurnāliste

Šobrīd mani pārņem sirreāla sajūta. Ir pusnakts un mēs atrodamies pilnīgi tukšā lielveikalā. Te ir tumšs, viss ir slēgts, bet mums ir iemesls te būt.

Šeit vēlēšanu rezultātus mēģināja sagremot Artusa Kaimiņa partija. Mākslas galerijas telpās valdīja bohēmiska noskaņa. Ja par vēlēšanu rezultātiem nebija ko priecāties, tad vismaz par to, ka šis vēlēšanu maratons reiz beidzies.

Atpūta bija nepieciešama arī Zaļajiem zemniekiem. Tāpēc danči šeit griezās uz nebēdu.

Jautrība augstu vilni sita arī krogā “Andalūzijas suns”, kur Bondara partija atzīmēja vēlēšanu rezultātus. Uguns liesmas te nespēja stāties pretī vakara dzestrumam.

Savukārt Nacionālā apvienība bija atradusi vissmalkāko vietu, kur piezemēties. “Bibliotēka Nr1”, kas Latvijas restorānu viens no līderiem. Šampanietis lija, tiesa bez jautrības dzirksts.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl