FOTO un VIDEO: partiju uzdzīve vēlēšanu naktī

0 Komentāru

Kurš ar bagāti klātiem galdiem, kurš ar pieticīgu pārtikas grozu. Tā partijas sagaidīja vēlēšanu rezultātus, kad iecirkņu durvis jau bija ciet un ārā valdīja nakts melnums.

Ar īpaši patriotisku noskaņojumu vakaru sāka Jaunā konservatīvā jeb tautā dēvētā Strīķes partija. Pulcējušies pie Brīvības pieminekļa partijas biedri vakaru atklāja ar himnu.

Vēl pāris svinīgi pasākumi un tālāk gājiens pār upi uz “Radisson” viesnīcu, kur visai pieticīgos apstākļos tika svinēti partijas panākumi. Tā kā naudas neesot, arī uzkodas minimālas. Un telpas ņemtas, kas lētākas.

Foto

Par līdzekļu trūkumu sūdzējās arī “Vienotība”. Tāpēc vēlēšanu svinības notiek partijas birojā, kur par telpu īri neesot papildu jāmaksā, tātad lieku tēriņu nav. Tik vien, lai atvēlētu aukstajam galdam, kas, tiesa, bija klāts bagāti.

Citādi te valdīja līksmība, bučas sekoja cita citai, glāzes cilājās, partijas spice bija lieliskā noskaņojumā.

Visskaļāk vēlēšanu rezultātus sagaida partija “Saskaņa”. Domājams, svinību laikā šajā kvartālā negulēja neviens.

Te dejas mijās ar līderu uzsaukumiem un pateicības vārdiem, arī brīdinājumiem konkurentiem.

Turklāt ne tikai mūzika šeit Spīķeros bija visskaļākā, bet arī sanākušo gaviles par  vēlēšanu rezultātiem. Ar lielu prieku tika notiesāta “Ušakova kepka” tortes izskatā

Arīdzan kvartāla bezpajumtnieki bija iedomājušies, ka aicināti ciemos, taču saņēma kurvīti.
Dana Albrehta
LNT Ziņu dienesta žurnāliste

Šobrīd mani pārņem sirreāla sajūta. Ir pusnakts un mēs atrodamies pilnīgi tukšā lielveikalā. Te ir tumšs, viss ir slēgts, bet mums ir iemesls te būt.

Šeit vēlēšanu rezultātus mēģināja sagremot Artusa Kaimiņa partija. Mākslas galerijas telpās valdīja bohēmiska noskaņa. Ja par vēlēšanu rezultātiem nebija ko priecāties, tad vismaz par to, ka šis vēlēšanu maratons reiz beidzies.

Atpūta bija nepieciešama arī Zaļajiem zemniekiem. Tāpēc danči šeit griezās uz nebēdu.

Jautrība augstu vilni sita arī krogā “Andalūzijas suns”, kur Bondara partija atzīmēja vēlēšanu rezultātus. Uguns liesmas te nespēja stāties pretī vakara dzestrumam.

Savukārt Nacionālā apvienība bija atradusi vissmalkāko vietu, kur piezemēties. “Bibliotēka Nr1”, kas Latvijas restorānu viens no līderiem. Šampanietis lija, tiesa bez jautrības dzirksts.

0 Komentāru