Komentāri

Katram darbam ir sava garoziņa, un televīzijas žurnālistu darbā tā varētu būt tāda, ka ne dienu nevar zināt – kur šodien būs jādodas un kas jādara! TV3 Ziņu žurnālisti desmit gadu laikā braukuši uz plūdu epicentriem, briduši sniega kupenas, pat viesojušies policijas iecirknī, lai informētu skatītājus par to, kas notiek valstī!

Jau vēstījām, ka nupat TV3 Ziņas nosvinējušas desmit gadu jubileju! Šo gadu laikā ziņas ēterā bijušas apmēram 1700 stundas jeb 69 diennaktis. Pēdējos septiņus gadus TV3 Ziņas ir skatītākais ziņu raidījums Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Ziņās stādā astoņi korespondenti (vienā darbadienā – seši), četri moderatori (vienā darbadienā – divi), kā arī divi laika ziņu moderatori. Ziņu darbību nodrošina arī četri operatori, trīs montāžas inženieri, divi moderatori, producents, ētera režisors un vēl daži darbinieki. TV3 Ziņas ir skaitliski mazākais ziņu dienests Latvijā!

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl