FOTO un VIDEO: ģimenes ārsti pieprasa “tūlītēju rīcību”

Komentāri

Latvijā kārtējie protesti. Latvijas Ģimenes ārstu asociācija otrdien, 31. maijā, pie valdības ēkas prasīja “tūlītēju rīcību” vairāku aktuālu problēmu risināšanā.

Pretējā gadījumā varētu tikt spriests arī par veselības ministra Gunta Belēviča demisijas pieprasīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimenes ārsts ir pirmais speciālists, pie kura pacients vēršas veselības problēmu gadījumā un kurš lemj par nosūtīšanu pie speciālista. Taču, tā kā lielai daļai Latvijas sabiedrības ienākumu līmenis ir zems, valsts apmaksātie apmeklējumi nespēj nosegt reālās vajadzības.

Šobrīd Veselības ministrija papildu finansējumu ārstu pieejamības jautājumiem sola tikai nākamgad, kas ģimenes ārstus neapmierina.

Video: ģimenes ārste Daina Kurbanova vēsta, ka tik bēdīga situācija kā šogad nav bijusi sen

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl