Komentāri
FOTO: turpina skatīt Zolitūdes traģēdijas krimināllietu; tiesas sēdes zāle patukša
Foto: Aigars Lazdiņš ()

Šodien Ķīpsalas izstāžu hallē turpina skatīt Zolitūdes traģēdijas krimināllietu. TV3 Ziņas novēroja, ka otrajā Zolitūdes traģēdijas tiesas dienā pēc kārtas cietušo, cietušo pārstāvju un mediju rindas ir patukšas. Tikmēr advokāti kavē laiku absurdos strīdos par to, kam ir tiesības uz tiesu atnest papīru kaudzīti un kā juristiem jāģērbjas.

Vakar tiesa Zolitūdes traģēdijas lietā nolēma, ka nākšana vai nenākšana uz tiesas sēdēm nav apsūdzēto brīva izvēle. Jau vēstījām, ka vakar lielākās tehniskās problēmas tika novērstas, tomēr līdz lietas izskatīšanai pēc būtības tiesa netika, jo visu dienu aizņēma dažādu lūgumu izskatīšana.

Foto

Vairāk par tiesas sēdi uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl