FOTO: Tēva dienas festivāls pulcē tūkstošiem tētu

Komentāri
FOTO: Tēva dienas festivāls pulcē tūkstošiem tētu

Lai popularizētu Tēva dienu un aicinātu to ieviest kā ikgadēju ģimenes tradīciju, šodien Rīgā Vērmanes dārzā Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv jau trešo gadu kopā pulcēja Latvijā lepnākos tētus un viņu ģimenes – dienas garumā pasākumu apmeklēja tūkstošiem tēvu ar ģimenēm.

“Tēva diena katru dienu!” ar šādu saukli Mammamuntetiem.lv pieteica savus kārtējos ģimenes
svētkus par godu Tēva dienai. “Tēta rotaļāšanās un mīļas sarunas ar savu bērnu nav tikai aina no svētku dienām – tai jābūt katra bērna ikdienai. Lai veicinātu tēta un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā un skaidrotu tēva lomas neatsveramo nozīmi bērna dzīvē,” stāsta Mammamuntetiem.lv vadītāja un Tēva dienas festivāla organizatore Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šodien tētu un bērnu sejās bija vērojams gandarījums, daudzi tēti un bērni bija saskaņojuši apģērbus un aksesuārus, un uzņēma ģimenes kopbildes, izmantojot papīra ūsas.

”Kamēr bērni ir mazi, labākais veids, kā pavadīt brīvo laiku, ir kopā ar saviem bērniem. Un publisks Tēva dienas pasākums ir vēl viens veids, kā saturīgi pavadīt laiku ģimenei kopā,” stāsta trīs bērnu tēvs Viesturs, kurš Tēva dienas festivālu Rīgā ir apmeklējis visus trīs gadus, kopš pasākums tiek organizēts.

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, tā svinama septembra otrajā svētdienā.

Foto:

Lasi vēl