Komentāri
FOTO: Skaties.lv rotaļājas ar kucēniem suņu patversmē – apaļīgo Zirni un piesardzīgo Pupu
Foto: Skaties.lv

Zirnis un Pupa – tieši šādi vārdiņi doti suņu brālim un māsiņai, kuru mītne kopš maija beigām ir Juglas dzīvnieku patversme Labās mājas. Skaties.lv redakcija viesojās Labajās mājās kā brīvprātīgie, lai radinātu mīlīgos suņukus pie cilvēku klātbūtnes.

Ideja vienkārša – suņukiem jāpierod pie cilvēku klātbūtnes, tādēļ noder arī pavisam vienkārša kopā būšana – sarunas, mīkstā kažociņa paglaudīšana un gluži vienkārša būšana blakus. Zirnis, kā jau suņu puika, ir apaļāks, kā arī mazliet drošāks par savu māsiņu Pupu. Aptuveni divus mēnešus vecais kucēns droši tuvojas cilvēkiem, aposta, kā arī uzreiz ļauj sevi paglaudīt. Šķiet, ka Zirnim piemīt arī fotomodeļa talants vai vismaz zināma ziņkāres deva, jo apaļās suņa acis vērīgi raugās objektīvā ik reizi, kad Skaties.lv mēģina uzņemt kādu fotogrāfiju. Savukārt mīlīgā Pupa ir augumā mazāka, kā arī piesardzīgāka. Viņa ļauj sevi paglaudīt, kā arī mazliet parotaļājas. Taču tad, kad Pupa ir nogurusi un iekārtojas savā guļvietā, sunītei nepatīk būt traucētai, un viņa diezgan nikni uzrūc. Savukārt Zirnis savu kucēna balstiņu parāda tad, kad tiek pie suņu barības. Tieši tādēļ arī tik ļoti nepieciešams, ka suņuki pēc iespējas vairāk aprod ar cilvēku klātbūtni un iemācās kļūt arvien draudzīgāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā portālam Skaties.lv stāsta Labajās mājās, Zirnis un Pupa, visticamāk, drīz vien varētu tikt pie jauniem saimniekiem un jaunām mājām – mazus kucēnus no patversmes paņem drīz vien. Bēdīgāk klājas pieaugušiem suņiem – pret tiem nereti cilvēki izturas piesardzīgi, baiļodamies dažādu apsvērumu dēļ. Kā norāda patversmē, šīs bažas ir veltīgas, jo tieši lieli un pieaugušie suņi ir visprognozējamākie, tiem jau ir pieauguša suņa raksturs un stabila psihe. Par to, ka visi patversmes suņi ir gaužām draudzīgi, pārliecinās arī Skaties.lv.

Skaties foto – apaļīgais Zirnis un piesardzīgā Pupa!

Jau ziņojām, ka patversmei Labās mājas ir nepieciešami brīvprātīgi jaunieši, kas tās darba laikā varētu pasēdēt pie bailīgiem patversmes kucēniem un ar tiem komunicēt – parunāties, mēģināt paglaudīt, paspēlēties vai vienkārši pieradināt pie cilvēku klātbūtnes.

Tiesa gan, tieši Zirnim un Pupai palīdzība vairs nav nepieciešama, jo patlaban pieteicies vairāk cilvēku nekā Zirnis un Pupa spēj uzņemt.

“Vēlreiz paldies visiem, kuri vēlējās veltīt savu laiku, lai palīdzētu socializēt bailīgos patversmes kucēnus! Šobrīd izveidojusies situācija, ka socializēt gribētāju ir vairāk nekā pašu kucēnu un, atbildot uz visiem interesentu telefona zvaniem, patversmes darbs tiek paralizēts,” vēsta ieraksts Labo māju Facebook lapā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl