FOTO: skaties, kā izskatās jaunās Saeimas telpas par 6,8 miljoniem

3 komentāri
FOTO: skaties, kā izskatās jaunās Saeimas telpas par 6,8 miljoniem
FOTO: Aigars Lazdiņš ()

Šodien medijiem bija iespēja apskatīt Saeimas rekonstruēto namu Jēkaba ielā 6/8. Kad Nacionālā bibliotēka pārcēlās uz savām jaunajām telpām Gaismas pilī, minētā ēka palika tukša, un to noskatīja Saeima, kurai tās līdzšinējās četrās mājās bija kļuvis par šauru.

Jaunajā ēkā būs parlamenta vajadzībām domātas sanāksmju un konferenču telpas, kā arī darba kabineti atsevišķu komisiju vadītājiem un darbiniekiem. Ēka rekonstrukcijas gaitā pielāgota Saeimas vajadzībām, pēc iespējas saglabājot sākotnējo plānojumu un restaurējot vēsturiskos elementus.

Kā ziņots, Latvijas likumdevējs, gaidot savas jaunās telpas, izsludināja iepirkumu miljons eiro apmērā, lai aprīkotu Saeimas ēku ar kamerām un konferenču sistēmām. Tika skaidrots, ka arvien biežāk Saeimā tiek rīkotas sanāksmes, tostarp starptautiskas, tāpēc arī nepieciešama tik dārga tehnika. Televīzijas speciālisti gan apšaubīja tās lietderību.

Ēkas oficiālā atklāšana paredzēta 27. oktobrī.

Foto

Plašāk par jauno Saeimas ēku TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

 • Valters Korālis
  0 0 0

  Valters Korālis

  Ēvalds Valters teiktu: "Tas ir kā Āmen baznīcā... " :) Nu jā, izskatās kā modernā amerikāņu baznīcā.... Un tāme - 6,8 miljoni arī kā tad, ja restaurētu , piemēram, Jēkaba baznīcu (to, ko var redzēt fotogrāfijā pa logu) , I tad sanāktu lētāk ar visu ērģeļu restaurāciju. ;)
 • Ēriks no Ventspils
 • Pēteris
  0 0 0

  Pēteris

  Paldies mīļajai tautai par milzīgajām rūpēm par mums, mūsu pēcpusēm un svaigo gaisu! Tagad snaužot varēsim elpot dziļi. Viss būtu jauki, bet būtu vēl jaukāk ja jūs, mīļie, piesviestu mums pie aldziņas vēl kādus dažus simtiņus.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl