10 komentāri
FOTO: Siguldas apmeklētājus pārsteidz koka galotnē izveidota butaforija – lācis!

Vizinoties ar Siguldas gaisa vagoniņu, iedzīvotāji nesen pamanījuši patiešām amizantu skatu – turienes koka galotnē uzrāpies lācis.

Meža zvēri šajā apkaimē nav nekas neparasts, jo turpat atrodas Gaujas Nacionālais parks un arī Līgatnes dabas takas, kur, kā zināms, mīt arī lāču saime.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pa gabalu skatoties, patiešām varētu šķist, ka koka galotnē atrodas lācis, tomēr, ielūkojoties tuvāk, redzams, ka tur novietota šī meža zvēra butaforija, acīmredzot, lai izbrīnītu Gaujas ielejas apmeklētājus. Turklāt tā tur atrodas jau kādu laiku. Neraugoties uz to, uzņemtā fotogrāfija izpelnījusies visai lielu uzmanību sociālajos tīklos.

Foto: Līgatnes lāči

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl