Komentāri
FOTO: šie uzraktie Rīgas ceļi ir tikai sākums. Nākamgad notiks vērienīga Brīvības ielas pārbūve
Foto: LETA

Pēdējā mēneša laikā Rīgas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmējuši ielu remontdarbi galvaspilsētas centrā, kas apgrūtina satiksmi. Kā izrādās, tas ir tikai sākums, jo nākamgad plānoti vērienīgi rekonstrukcijas darbi Brīvības ielā.

Remontdarbi norisinās laikā, kad tikko uzsākts jaunais mācību gads, kā arī biznesa sezona – šajā laikā satiksme ielās ir daudz intensīvāka. Tas raisījis neizpratni atsevišķiem iedzīvotājiem, kuri savu neapmierinātību nav slēpuši publiskajā tīmekļa vidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

RDSD pārstāve skaidro, ka tam par iemeslu ir pieņemtie stingrākie mēri būvniecības likumā, kas ir bijis karsts temats kopš Zolitūdes traģēdijas. Saskaņošanas darbi un iepirkuma procedūra līdz ar jaunajiem grozījumiem ir kļuvusi ilgāka un remonts sākts, kolīdz ticis saņemts apstiprinājums.

Skaties foto:

Barona un Avotu ielas remontu ir plānots pabeigt līdz ziemas atnākšanai, un tam, lai termiņi tiktu ievēroti, seko līdzi būvuzraugi. RDSD vēlas šīs ielas sakārtot vēl šogad, jo nākamgad ir iecerēti vērienīgi Brīvības ielas rekonstrukcijas darbi, un ir jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem. Tādēļ ir nepieciešams, lai vienai no galvenajām Rīgas transporta ielām būtu alternatīvas.

Kā zināms, Barona ielā tiks izbūvēta arī brauktuve velosipēdistiem, un šobrīd šajā vietā tiek iestrādāta rekomendējoša velojosla ar betona bruģi. Zināms, ka autovadītāji pa to varēs pārvietoties ne ātrāk kā 30 km/h.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl