Komentāri
FOTO! Rīgas Šaha skolai dome par 45 tūkstošiem eiro nopērk jaunas telpas Pērnavas ielā

Rīgas Šaha skola iekārtojusies jaunās telpās Pērnavas ielā 10. Tās iegādātas no “Nordea” bankai piederošā SIA “Promano Lat” par 45 tūkstošiem eiro.

Rīgas Šaha skola patlaban atrodas telpās Tallinas ielā 6, kas nepieder pašvaldībai un kuru izmantošanai 31. decembrī beigsies telpu īres līgums. Tāpēc pašvaldība oktobrī atbalstījusi nekustamā īpašuma iegādi skolas vajadzībām Pērnavas ielā 10 – 94. Šajā ēkā pašvaldībai jau pieder ēkas domājamās daļas – pirmajā stāvā telpas izmanto Rīgas 94. pirmsskolas izglītības iestāde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašreiz Īpašuma departaments ir pārņēmis telpas savā īpašumā un tajās ir sākti remontdarbi, lai telpas izmantotu Rīgas Šaha skolas darbības nodrošināšanai.

Skaties FOTO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl