Komentāri
FOTO! Rīgas Šaha skolai dome par 45 tūkstošiem eiro nopērk jaunas telpas Pērnavas ielā

Rīgas Šaha skola iekārtojusies jaunās telpās Pērnavas ielā 10. Tās iegādātas no “Nordea” bankai piederošā SIA “Promano Lat” par 45 tūkstošiem eiro.

Rīgas Šaha skola patlaban atrodas telpās Tallinas ielā 6, kas nepieder pašvaldībai un kuru izmantošanai 31. decembrī beigsies telpu īres līgums. Tāpēc pašvaldība oktobrī atbalstījusi nekustamā īpašuma iegādi skolas vajadzībām Pērnavas ielā 10 – 94. Šajā ēkā pašvaldībai jau pieder ēkas domājamās daļas – pirmajā stāvā telpas izmanto Rīgas 94. pirmsskolas izglītības iestāde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašreiz Īpašuma departaments ir pārņēmis telpas savā īpašumā un tajās ir sākti remontdarbi, lai telpas izmantotu Rīgas Šaha skolas darbības nodrošināšanai.

Skaties FOTO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl