Komentāri
FOTO! Rīgas Šaha skolai dome par 45 tūkstošiem eiro nopērk jaunas telpas Pērnavas ielā

Rīgas Šaha skola iekārtojusies jaunās telpās Pērnavas ielā 10. Tās iegādātas no “Nordea” bankai piederošā SIA “Promano Lat” par 45 tūkstošiem eiro.

Rīgas Šaha skola patlaban atrodas telpās Tallinas ielā 6, kas nepieder pašvaldībai un kuru izmantošanai 31. decembrī beigsies telpu īres līgums. Tāpēc pašvaldība oktobrī atbalstījusi nekustamā īpašuma iegādi skolas vajadzībām Pērnavas ielā 10 – 94. Šajā ēkā pašvaldībai jau pieder ēkas domājamās daļas – pirmajā stāvā telpas izmanto Rīgas 94. pirmsskolas izglītības iestāde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašreiz Īpašuma departaments ir pārņēmis telpas savā īpašumā un tajās ir sākti remontdarbi, lai telpas izmantotu Rīgas Šaha skolas darbības nodrošināšanai.

Skaties FOTO!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl