FOTO: Rīgas ielas pilnas ar neizprotamiem Ķīnas plakātiem! Kāpēc?

Komentāri
FOTO: Rīgas ielas pilnas ar neizprotamiem Ķīnas plakātiem! Kāpēc?
FOTO: Guntis Meisters ()

Latvijas ielās ir izstādīti dažādi plakāti, kuros attēlota Ķīna un tās cilvēki. Cilvēki ir neizpratnē, kāpēc tik daudz šādu plakātu ir Rīgas ielās. TV3 Ziņas Ārlietu ministrijā noskaidroja, kādi ir šo plakātu izvietošanas iemesli.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs skaidro, ka ir vairāki iemesli, kāpēc šādi plakāti ir parādījušies ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmkārt, nākamajā nedēļā Rīgā notiks vēsturiska Ķīnas premjerministra vizīte. Tāpat arī aprit 25 gadi, kopš Ķīnas Latvijas diplomātisko attiecību atjaunošanas. Ķīna nekad neesot atzinusi Latvijas iekļaušanu PSRS. Trešais iemesls plakātu izvietošanai esot Latvijai uzticētais Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu un Ķīnas sadarbības samits, kas notiks Rīgā novembrī.

Ķīnas vēstniecība esot plakātu iniciatori un arī atbalsta plakātu uzstādīšanu.

Sociālajos tīklos par šiem plakātiem tiek arī ironizēts:

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl