FOTO: pikets pret Lattelecom, kas apturējis nelikumīgi uzturētas viesnīcas darbību

12 komentāri

Piektdien, 20. novembrī, Rīgā, netālu no Lattelecom biroja, kas atrodas Dzirnavu ielā 108, notiek pikets pret uzņēmumu Lattelecom, kā apgalvo piketētāji, par to, ka uz ielas tika izlikti vairāk nekā 100 iemītnieki no kādas viesnīcas Vecrīgā. Tikmēr Lattelecom rīcībā esot būvvaldes atzinums par to, ka ēkā veikta patvaļīga būvniecība un tajā cilvēki atrasties nedrīkst.

Protesta akcija pie viesnīcas telpām tika rīkota jau 18. novembra vakarā. Tajā ap 15 līdz 20 izmitināto cilvēku protestēja pret notikušo ar plakātiem, kā arī izvietojot pie telpām matračus, šādi parādot, ka būtībā ir izlikti uz ielas.

”Laikā, kad Latvija ar skumjām atminas pirms diviem gadiem notikušo nelaimi, kuras vieni no iemesliem bija pārkāpumi būvniecības procesā, Lattelecom, kas izpilda Rīgas pilsētas Būvvaldes prasības, tiek nepamatoti apmelots un nomelnots.

Nomelnošanas kampaņu acīmredzot īsteno viens indivīds, par kura darbošanās tiesiskumu un ētiskumu pastāv šaubas – esam novērojuši šīs personas klātbūtni nodokļu un nodarbinātības pārkāpumos, kā arī cilvēku izmitināšanā telpās, kurās veikta nelikumīga būvniecība, apdraudot vairāk nekā 180 cilvēku drošību un veselību,” skaidro uzņēmumā Lattelecom.

Lattelecom informē, ka, iznomājot telpas, līgumā tika noteikts, ka nomniekam ir jānodrošina viesnīcas darbības un būvdarbu saskaņošana normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Diemžēl šīs saistības netika pildītas.

Būvvalde apsekojusi ēku Kalēju ielā 48, konstatējot, ka īrnieka aizņemtajā ēkas platībā ir veikta patvaļīga būvniecība un notiek patvaļīga telpu ekspluatācija neatbilstoši to lietošanas veidam, jo telpas tiek izmantotas hosteļa vajadzībām bez telpu grupas lietošanas veida maiņas.

FOTO no šodienas piketa!

Kā ziņots, Vecrīgā prettiesiski iekārtotas viesnīcas Cheapy hostel pārstāvji telpu izīrētājam pārmet krāpšanos un vairāk nekā 100 cilvēku izlikšanu uz ielas, tikmēr Lattelecom šos pārmetumus noraida, skaidrojot, ka vienkārši pilda būvvaldes prasības.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Buveksperts
  +1 +1 0

  Buveksperts

  Māja ideālā stāvoklī, lattelecom sasmērējies un tagad mēgina nomelnot uzńēmējus!
 • G.
  +1 +1 0

  G.

  Kāds sakars vispār te zolitūdei? Ēka ir idiālā stāvoklī, Lattelecom izmeta šos cilvēkus uz ielas brutāli un ar spēku sadarbojoties ar TM SECURITY apsardzes kompāniju. Centās to izdarīt pēc iespējas ātrāk neļaujot sagaidīt neatkarīga būvinspektora slēdzienu, jo zin, ka ēkā var dzīvot! Ja Jūs visi gudrie zolitūdes traģēdijas pieminētāji painteresētos dziļāk, tad uzzinot detaļas par to kā Lattelecom apkrāpa šo uzņemēju noslēdzot līgumu, paņemot drošības naudu (summa skaitāma patsmit tūkstošos) un dodot sešas dienas laika sakārtot visus papīrus jau lauž līgumu un nāk ar apsardzi visus mest laukā pielietojot spēku un bez mazākās intereses kur nakšņos grūtnieces, ģimenes, pensionāri un jaunieši ..... Visiem, kuriem ir galva uz pleciem uzreiz ir saprotams, ka runa nav par ēkas drošību, bet par naudu un Lattelecom kārtējo apkrāpto uzņēmēju, tikai šoreiz par lietu tiek runāts, jo aiz uzņēmēja stāv vairāk kā 100 cilvēki, kuri palikuši bez mājām, darbinieki, kuru nebija maz, kas palikuši bez mājām un bez darba! Padomājiet taču loģiski pirms piesaucat Zolitūdes traģēdiju!
 • Smile
  +1 +1 0

  Smile

  Kur šie izmitinātie cilvēki labāk jutīsies uz ielas zem lietus vai iekša siltumā? Aaa, jā pat to atslēdza, lai cilvēkiem būtu ''labāk''

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl