FOTO: Rīgā plašumā vēršas protesti pret savvaļas lāču mocīšanu cirkā

2 komentāri
FOTO: Rīgā plašumā vēršas protesti pret savvaļas lāču mocīšanu cirkā
Dzīvnieku brīvība

Protestējot pret Rīgas cirka ieilgušo sadarbību ar cietsirdībā pret dzīvniekiem pieķerto pērtiķu dresētāju Natāliju Berežko un iestājoties par cilvēcīgu cirku, šajā nedēļas nogalē norisinās protesta akcijas pie Rīgas cirka. Piketi notiek pirms Rīgas cirka jaunās programmas “Trīs burvju ūdens lāses” izrādēm, kurās atkal uzstājas bēdīgi slavenā pērtiķu dresētāja Natālija Berežko un tiek izmantoti savvaļā sagūstīti lāči.

“Skumji, ka pat Ziemassvētkos – ģimenes un saticības svētkos – Rīgas cirks turpina algot vardarbīgu dresētāju, kura nesen pieķerta nežēlīgi un sistemātiski piekaujot tos pašus pērtiķīšus, ar kuriem viņa šobrīd uzstājas Rīgas cirkā,” pauž Dzīvnieku brīvības valdes locekle Katrīna Krīgere. “Cilvēkiem nav pieņemama cietsirdība pret dzīvniekiem, ko apslēptu zem svētku dekorācijām un jautras mūzikas, skatītājiem cenšas pārdot Rīgas cirks.”

Jau ziņots, ka Latvijā par dzīvnieku izmantošanas aizliegumu cirkā iestājas arī sabiedrībā pazīstami inteliģences pārstāvji, paužot savu viedokli kustības Par cilvēcīgu cirku tīmekļa vietnē par-cilvecigu-cirku.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

TOP komentāri

 • Liene
  +1 +1 0

  Liene

  Kad beidzot Rīgas cirks beigs ņirgāties par dzīvniekiem un cilvēkiem? Tas ir kaut kas prātam neaptverams.
 • Lācis
  0 0 0

  Lācis

  Malači protestētāji! Vismaz kāds aizstāv tos nabaga dzīvniekus cirkā.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl