Komentāri

Lai svinētu dzīvi un vairotu prieku, šodien daudzviet pasaulē tiek svinēta ziepju burbuļu diena. Izņēmums nav bijusi arī Rīga.

Pusdienas laikā parkā pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja bija pulcējušies gan lieli, gan mazi priecīgo un laimīgo dzīves mirkļu baudītāji, pūšot ziepju burbuļus. Ja kādam burbuļi bija aptrūkušies, burbuļu trauki tika uzpildīti bez maksas, lai prieki turpinātos.

Pasākuma rīkotāji klātesošos tāpat priecēja, pūšot īpaši lielus burbuļus. “Vispasaules burbuļu parāde” šodien notika vairāk nekā 100 pasaules pilsētās.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl