Komentāri

Lai svinētu dzīvi un vairotu prieku, šodien daudzviet pasaulē tiek svinēta ziepju burbuļu diena. Izņēmums nav bijusi arī Rīga.

Pusdienas laikā parkā pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja bija pulcējušies gan lieli, gan mazi priecīgo un laimīgo dzīves mirkļu baudītāji, pūšot ziepju burbuļus. Ja kādam burbuļi bija aptrūkušies, burbuļu trauki tika uzpildīti bez maksas, lai prieki turpinātos.

Pasākuma rīkotāji klātesošos tāpat priecēja, pūšot īpaši lielus burbuļus. “Vispasaules burbuļu parāde” šodien notika vairāk nekā 100 pasaules pilsētās.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl