Komentāri

27. maijā no pulksten 10.00 visas dienas garumā norisinās jautri un radoši pasākumi ne tikai Avotu ielas garumā, bet arī tās apkaimē.

Avotu ielas un apkaimes kafejnīcās muzicēs Karmafree, Misters, Rihards Lībietis, Reinis Jaunais un citi. Svētku programmā izstādes, darbnīcas, fotospēle, tirdziņš, krāmu tirdziņš un citas izklaides.

Svētkos ir iespēja iepazīties ar veģetāro un vegāno virtuvi ne tikai Avotu apkaimes Bruņinieku ielā 69 esošajā vegānajā kafejnīcā ”Terapija”, bet arī viesnīcas ”Liene” pagalmā.

Avotu apkaimes svētki notiek jau otro gadu un šogad organizētāji aicinās izstaigāt Avotu ielu no viena gala līdz otram, iegriežoties ielas kafejnīcās, kurās varēs noklausīties dažādu mūziķu un mūzikas apvienību koncertus, kā piemēram Rihards Lībietis Trio, Reinis Jaunais – Young, Voice of Instruments, Misters un citus.

Kafejnīcas piedāvā vētku ēdienkarti un dažās būs ar ēdieniem saistītas radošās darbnīcas kā piemēram ”Miltu kaste” piedāvās izveidot savu biezpiena mājiņu, savukārt mākslas studija Radmila Art aicinās pagatavot ēdamus mākslas darbus.

Avotu ielas svētki:

Interesenti var apskatīt kāzu kleitu izstādi, kur izstādīt savu kleitu ir aicināta ikviena bijusī līgava. Apkaimes suņi ar to saimnieku palīdzību sacentīsies skaistumā un atraktivitātē suņu foto izstādē. Ikviens apkaimes suņu īpašnieks ir aicināts iesniegt sava mīluļa foto.

Svaigus un gardus produktus varēs iegadāties amatnieku un mājražotāju tirdziņā pie Sv. Pāvila baznīcas. Norisināsies arī daudziem pazīstamais Avotu ielas krāmu tirgus. Avotu ielas un apkaimes uzņēmēji sarūpēs īpašas atlaides un darbnīcas apmeklētājiem.

Avotu Apkaimes svētki ir iedzīvotāju iniciatīva, apvienojoties iedzīvotājiem un uzņēmējiem ar kopīgu mērķi – pašiem veidot un spodrināt savas apkaimes tēlu, radīt pozitīvas pārmaiņas ielas vaibstos un vienkārši labi pavadīt dienu kaimiņu, draugu un radu sabiedrībā. Lielāka vai mazāka, bet MŪSU apkaime!

Avotu Apkaimes svētkus finansē Rīgas dome, svētku partneris Studija Bluķis, Arhitekti Ārgaļi un biedrība ”Pagalmi” citi.

Lasi vēl