FOTO: “PVD – Pilnīgas Vienaldzības dienests” – dzīvnieku aizstāvji piketē pie PVD

1 komentārs
FOTO: “PVD – Pilnīgas Vienaldzības dienests” – dzīvnieku aizstāvji piketē pie PVD
Foto: Jānis Eglītis, TV3 Ziņas

Dzīvnieku tiesību aizstāvji trešdien, 2. novembrī, piketā pie Pārtikas veterinārā dienesta (PVD) asi kritizēja iestādes līdzšinējo darbu, rokās turot plakātus ar uzrakstiem “PVD – Pilnīgas Vienaldzības dienests”, “PVD, Tu vari labāk”, “Beidziet piesegt pārkāpumus”, “NVO jādara jūsu darbu?” u.tml.

Pēc piketa dzīvnieku aizstāvji veica pārrunas ar PVD pārstāvjiem, kā arī pieņēma uzņēmuma Balticovo uzaicinājumu apmeklēt olu ražotni.

Skaties FOTO! Pikets pie PVD!

Dzīvnieku tiesību aizstāvji atklāj pārkāpumus Balticovo vistu fermās; uzņēmēji pārmetumus noraida

Dzīvnieku draugu organizācijas ik pa laikam iekļūst vietās, kur tiek turēti dzīvnieki. Pērn tas notika ar kažokzvēru fermām, bet šoreiz dzīvnieku tiesību aizstāvji uzņēmuši šķebinošus kadrus olu ražotnēs Madonā un Daugavpilī. Izplūkātas spalvas, šķībi apgriezti knābji, lauztas kājas un no būriem neizvāktas maitas. Dzīvnieku tiesību aizstāvji pārmet, ka tā nav pienācīga izturēšanās pret putniem.

Ražotāji pārmetumus noraida. Safilmētais esot izņēmuma gadījums. Jebkurā ganāmpulkā, kur ir simtiem tūkstoši dzīvnieku, būs savainotie un kritušie. Likums neesot pārkāpts, jo minimālās prasības fermas ievērojot.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl